тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.04.2019

Не забуваймо, вони чекають

 

 

До немічних і вбогих май терпіння,
Щоб і до тебе Бог був терпеливий!
Застерігай безпечних до Спасіння,

Хоч результат буває і сумнівний.

 

Багато нині душ іде на муку,

Бо Благодать від гордих відступає!

Коли, хто впав, – подай поспішно руку,

Чужого горя в світі не буває!

 

Наближається велике свято Воскресіння Господнього. Ми всі з нетерпінням чекаємо на нього і святкуватимемо у родинному колі. Однак, є люди похилого віку, які не мають рідних. Саме їм так хочеться подарувати Великодню радість та потішити невеличкими подарунками.

Старість буває різною. Наймиліша – це безболісна старість у рідних стінах серед рідних людей. Найгірша старість – самотня й немічна. Якраз для такої категорії самотніх і немічних існують геріатричні пансіонати. Багато років такий пансіонат функціонує у с.Коритне Вижницкого району. Тут знаходяться люди з різними долями – у когось нема живих дітей, чиїсь невдячні сини і дочки повіялися за кордон та залишили немічних батьків напризволяще, за деякими й слід пропав. Всього підопічними працівників закладу є 25 одиноких літніх людей. У пансіонаті створені чудові умови, максимально наближені до домашніх: комфортний побут, якісне харчування та медичне обслуговування. Незмінним керівником установи є чудова і привітна жіночка –Вікторія Головач. Разом з колективом старається все зробити для того, що хоч якось полегшити людям їхню нелегку старість.

В ці передсвяткові дні, останні дні Великого посту, коли всі віруючі християни задумуються над важливістю милосердя, любові і терпіння, наш трудовий колектив не залишився осторонь доброї милосердної справи – з чудовими Великодніми дарунками до перестарілих навідались директор лісомисливгоспу Руслан Максимчук, голова профкому Василь Бужора, а також голова Вижницької РДА Руслан Сенчук. Вони щиро привітали стареньких з наступаючими святами та побажали ще не один рік прожити під Божим благословенням.

- Важливо, щоб у цей особливий період серце кожного з нас наповнювалося духовною радістю і у наших серцях воскресала любов до ближнього, - зазначив Руслан Максимчук. - У світлий день Великодня нехай кожен відчує себе незабутим і потрібним, а ці гостинці створять святковий настрій та додадуть сили.

Отримуючи дарунки, на очі багатьох наверталися сльози. Тож віриться, що тепла усмішка та добре слово гостей назавжди залишиться у їхній пам’яті.

 

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»