тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

22.04.2019

До Всесвітнього дня охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в ДП «Берегометське ЛМГ» триває місячник охорони праці. Щороку року цей день в Україні відзначається 28 квітня, а нинішнього проходить під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього». Одним із основних завдань його проведення є виявлення та усунення недоліків, які могли б негативно вплинути на безпечне виконання робіт або призвести до виробничого травматизму, а також посилення контролю за якістю проведення лісозаготівельних та інших робіт.

У цей день у більш ніж 100 країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. У ДП «Берегометське ЛМГ» створено організаційний комітет, який розробив відповідний план заходів. У кожному виробничому підрозділі буде проведено огляди–конкурси з охорони праці та культури виробництва. Також визначать кращого працівника, бригаду та виробничих підрозділ, їх нагородять грошовими преміями.

До сказаного слід додати, що люди повинні працювати у безпечних умовах та мати соціальні гарантії на робочому місці. Про це постійно піклуються адміністрація та профспілковий комітет підприємства. А провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук щоденно наголошує працівникам на необхідності дотримання законодавства у сфері ОП та промислової безпеки , бо саме це є запорукою збереження найціннішого – людського життя.

 

Прес –служба ДП « Берегометське ЛМГ»