тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

17.04.2019

В управлінні проведено базову лісовпорядкувальну нараду

В Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася друга базова лісовпорядкувальна нарада щодо планів основної діяльності в ДП "Герцаївський ДСЛ АПК" та перша базова щодо діяльності державних лісогосподарських підприємств "Хотинське ДСЛ АПК", "Заставнівске ДСЛ АПК" та "Карпатський ДСЛГ".

В обговоренні планів лісовпорядкування взяли участь начальник Київської лісоворядкувальної експедиції Кравчук М.Ф. , начальник лісовпорядкувальної партії Гайчук С.І., начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Білоконь М.В., заступник начальника Чернівецького ОУЛМГ Смічик С.П., начальник відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького ОУЛМГ Пилип'юк В.М., директори зазначених підприємств.

В ході наради розглянуто основні запроектовані раніше заходи щодо лісовпорядкування на території лісфонду ДП "Герцаївський ДСЛ АПК" на наступні 10 років звітного періоду та основні умови та заходи із організації базового лісовпорядкування трьох інших підприємств.

Основними завданнями лісовпорядкування є визначення та реалізація комплексу заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд відповідних лісогосподарських підприємств.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ