тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

13.04.2019

Буковинські лісівники долучилися до відкриття туристичного сезону 2019

Сьогодні, 13 квітня, на Соборній площі Чернівців, в рамках відкриття туристичного сезону 2019, відбувся «XIV Буковинський туристичний ярмарок», основним завданням якого є популяризація туристичних можливостей регіону.

В цьогорічному ярмарку взяли участь суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність в галузі туризму, представники готельного та ресторанного бізнесу, гості зі Львова, Івано-Франківська, Закарпаття, Тернопільщини та Хмельниччини. Гостинність та туристичний потенціал представили об’єднані територіальні громади області.

Презентували свої надбання лісівники Буковини. У експозиційному наметі Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства представили продукцію побічного лісового користування: консервовані ягоди, гриби, нещодавно зібраний березовий сік, а також можливості відпочинку на лісових угіддях від Черемоша до Дністра.

Лісівники Буковини приділяють велику уваги створенню умов для лісового гірського туризму, розбудови об лаштованих належним чином рекреаційних місць.

«Ми щиро запрошуємо усіх бажаючих прогулятися лісовими стежками разом з лісівниками», - сказала у своєму вітальному слові Тетяна Тирон, провідний інженер з рекреаційного благоустрою, туризму та комунікації ДП «Берегометське ЛМГ».

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ