тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

29.03.2019

Сформовано новий склад Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Перше засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства у новому складі, під час якого обрали голову та його заступника, відбулося сьогодні, 29 березня 2019 року, в приміщенні Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. У засіданні взяв участь заступник начальника управління Сергій Смічик.

Нагадаємо, новий склад ради було обрано 28 лютого, до складу ради увійшли 11 представників громадських організацій – активісти, які працюють у сфері лісового господарства.

Участь у засіданні та голосуванні взяли усі представники консультативно-дорадчого органу. Зокрема, під час роботи обрали голову громадської ради – Івана Федорійчука та заступника голови громадської ради – Анатолія Новіцького.

Іван Федорійчук подякував громадськості і лісівникам за виявлену довіру. "Звертаюся до працівників і керівництва підприємств лісової галузі, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування спільно докласти максимум зусьль за для ефективної розбудови лісової галузі!", - зазначив голова Громадської ради.

Також на засіданні затвердили план роботи Громадської ради на 2019 рік та обговорили пропозиції щодо змін та доповнень, які необхідно внести в Положення про Громадську раду при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ