тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.03.2019

Поліцейські Буковини долучилися до акції з нагоди Міжнародного дня лісів

21 березня під час візиту на Вижниччину начальник ГУНП Анатолій Дмитрієв на запрошення керівників районної влади взяв участь у відзначенні Міжнародного дня лісів спільно з учнями 6-го класу Лукавецької ЗОШ I-IIIст., які разом зі своїм креативним вчителем Петром підняли таку важливу тему, як збереження та примноження лісових насаджень на території району та й України загалом.

Працівники ДП «Берегометське ЛМГ» проводять в школі відкриті уроки щодо роботи лісової галузі, а також прагнуть створити шкільні лісництва на базі шкіл. Знайомлять з рекреаційно-туристичними можливостями на території лісових угідь та іншими природоохоронними заходами, які проводять лісівники.

Школярі отримали можливість ознайомитись з роботою «працівників лісу»: побачили, як підкормлюють диких тварин, як вирощують саджанці, а сьогодні – у День лісів – маленькі захисники лісу разом з працівниками лісового господарства висаджували на галявинах майбутніх лісових красунь – Ялиці.

«Зелену акцію» школярі провели разом з представниками районної влади, а також за участю керівництва місцевого відділення поліції та начальника ГУНП Анатолія Дмитрієва, який здійснював робочу поїздку в район та проводив виїзний прийом громадян.

Діти цікавились у поліцейських заходами, які проводять правоохоронні органи для захисту лісів від незаконної вирубки, та запросили разом висадити дерева.

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»