тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.03.2019

Майбутні лісівники допогають створювати нові ліси

Сприятливі погодні умови дозволили цього року буковинським лісівникам вчасно розпочати лісокультурну кампанію. Лісівники Сторожинецького, Жадівського, Зруб-Комарівського та Красноїльського лісництв розпочали її одні з перших.

Відтак, у 2019 році ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» планує провести лісовідновлення на площі 59 га. Відповідно до затверджених проектів, лісові культури будуть висаджені на площі 7,0 га, решта 52 га буде залишена під природне поновлення. Для своєчасної і якісної посадки лісу у розсадниках лісівники виростили достатню кількість стандартних сіянців дуба звичайного, ялиці білої, модрини європейської, ясеня звичайного, клена-явора.

З метою поглиблення еко-освіти та культури серед молоді, в Сторожинецькому лісництві до участі в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» залучили студентів ІІ курсу Сторожинецького лісового коледжу, які допомогли провести посадку лісу на площі 0,8 га.

«Ми завжди раді бачити у себе школярів і студентів, вдячні їм за допомогу у посадці лісів. Багато хто з них, ставши фаховими лісівниками, прийдуть працювати у лісгоспи, щоб примножувати лісові багатства Буковини», – зазначив директор ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» Віктор Орендович.

 

 

 

Прес-служба ДП «СЛАП«Сторожинецький держспецлісгосп