тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

11.03.2019

Посадку лісу розпочато!!!

Щороку у Міжнародний день лісу, що відзначається 21 березня, стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках!». Метою даної акції є не тільки теоретично, а й практично ознайомити громадськість та підростаюче покоління з процесом створення, вирощування лісів, також навчити шанобливому ставленню до природи та цінувати тяжку працю лісівників.

Одна з найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони та збереження природи це посадка лісу. Вона виховує у дітей дбайливе ставлення до природи, розширює і поглиблює знання у галузі природничих наук, лісівництва, дає практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві. Так плекається наступне покоління лісівників, які не допустять зменшення лісистості нашого краю.

В зв’язку з ранньою весною, цього року посадка лісу почалась на кілька тижнів раніше. І лісівники, не гаячи дорогоцінного часу, взялися за відновлення лісу на зрубах та створення нових насаджень, тим самим збільшуючи площу зайнятої лісом території.

3,5 га насаджень створили в Романківецькому лісництві за участю учнів Романківецької гімназії ім. К. Ф. Поповича. Перед посадкою лісничий Дущак М. П., ознайомив учнів з лісівничими тонкощами та особливостями створення лісів, а також провів інструктаж та показав як за допомогою меча Колосова висаджувати саджанці дуба. Школярі охоче допомагали лісівникам – хлопці вправно орудували мечами Колесова, а дівчата підносили садивний матеріал та садили саджанці.

Учні були сповнені приємних емоцій, що допомогли у збільшенні площі зелених насаджень. Відтепер власноруч створені лісові культури в кварталі 62 площею 3.5 гектара школярі доглядатимуть щороку. Будуть спостерігати за ростом сіянців дуба до переводу у вкриту лісом площу та проводити догляди при настанні потреби.

В школах району спеціалістами ДП «Сокирянське ЛГ» проводяться лекції, на яких розповідають про значення лісу в житті кожної людини та планети в цілому, ознайомлюють з правилами поведінки в лісі, правилами пожежної безпеки.

В рамках акції підприємством буде проведено прибирання місць масового відпочинку населення, будуть проведені роботи з благоустрою та упорядкування території структурних підрозділів та підприємства в цілому.

 

 

В.о. провідного міжрайонного мисливствознавця

ДП Сокирянське ЛГ

Ворона М.О.