тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

01.03.2019

28 лютого о 17:30 у територіальних межах сіл Рашків та Брідки Хотинського району, працівниками лісової охорони виявлено загоряння сухої трави

Гасіння пожежі ускладнювалося сильними поривами вітру, який швидко поширював вогонь на занедбані приватні угіддя та в бік лісового масиву.

Спільними зусиллями було створено опорну смугу шляхом мінералізації ґрунту для недопущення загоряння лісу.

Завдяки злагодженим діям старости села Рашків Леоніда Швеця, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області, працівників лісової охорони ДП «Хотинський ДСЛ АПК» під керівництвом старшого майстра Миколи Шампанського, пожежу сухої трави, яка встигла охопити площу близько 10 га, о 20:50 було ліквідовано.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що спалюючи суху траву ви наражаєте на небезпеку власне здоров’я та життя, а також здоров’я оточуючих! Подібні випадки спалювання можуть призвести до масових загорянь лісових масивів, що в свою чергу завдасть непоправної шкоди навколишньому середовищу та може призвести до фатальних наслідків.

Крім цього, згідно із статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за такі дії громадяни мають нести адміністративну відповідальність.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ