тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.02.2019

На базі ДП «Хотинський лісгосп» відбулася нарада з питань електронного декларування

Семінар з питань порядку та строків електронного декларування відбувся на базі ДП «Хотинське лісове господарство» за участю завідувача сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Юрія Монастирського та головного спеціаліста-юрисконсульта Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяни Корнейчук.

Участь у семінарі також взяли головні спеціалісти ДП «Хотинський лісгосп» та відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції державних лісогосподарських підприємств області.

Юрій Монастирський роз’яснив присутнім види електронних декларацій. Також наголосив на термінах і порядку заповнення та подачі декларацій, термінах дії електронних ключів, термінах подання повідомлень про зміни майнового стану декларанта.

Крім того, було проведено консультацію щодо внесення інформації до кожного розділу електронних декларацій. Зокрема, було виокремлено розділи, у яких декларантами допускаються типові помилки.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Чернівецького ОУЛМГ Тетяна Корнейчук наголосила на необхідності виконання державними лісогосподарськими підприємствами норм Закону України «Про запобігання корупції», якими передбачено необхідність розробити та затвердити антикорупційну програму, а також призначення особи, відповідальної за її реалізацію в лісогосподарському підприємстві.

 

Прес-служба ДП «Хотинський лісгосп»