тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.02.2019

Слава і уклінна вдячність воїнам-афганцям

Активну участь в урочистостях з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану та відзначення Дня учасників бойових дій на території інших держав, що відбулися у Сторожинці, взяли, зокрема, працівники Сторожинецького лісгоспу, які воювали в Афганістані.

Бойовими дорогами тієї страшної війни пройшли Василь Михайлович Блайда, Петро Іванович Кукуруз, Іван Миколайович Пилипко, Іван Григорович Рибак, Георгій Дмитрович Татарен, Павло Петрович Яворський. Спільним рішенням адміністрації та первинної профспілкової організації нашого підприємства воїнам-афганцям надано грошову матеріальну допомогу.

Відзначення знаменної дати закінчення афганської війни розпочалося урочистою ходою від Сторожинецької РДА до пам’ятної стели Героям Підгір’я за участі воїнів Афганістану, учасників АТО, представників влади і духовенства, небайдужих жителів району, рідних і близьких тих, хто виконував свій військових обов’язок, не шкодуючи сил і свого життя. Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся молебен, у якому згадали усіх сторожинчан-героїв. Їх вшанували хвилиною скорботного мовчання, покладанням до пам’ятників вінків та квітів.

Урочисті заходи продовжилися у концертній залі «Юності Підгір’я».

Приносимо уклінну вдячність ветеранам Афганістану за їхній подвиг, патріотизм, за незламність духу у служінні військовій присязі та Батьківщині. Пам’ятаємо тих, кого забрали жорстокі війни.

Бажаємо усім учасникам бойових дій на території інших держав, а також нинішнім захисникам України від військової агресії на сході держави здоров’я та мирного неба. Віримо у перемогу добра!

 

Фото з сайту storozhynets.info

 

Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»