тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

31.01.2019

Працівники лісової охорони ДП «Сокирянське лісове господарство» разом із учнями Романківецького ліцею провели підгодівлю лісових тварин та птахів

Сильні морози і снігопади заважають тваринам та птахам, що живуть в лісах, шукати собі їжу. Більшість диких тварин та зимуючих птахів важко переносять люті морози та снігові замети. Найважчим періодом для тварин вважаються місяці з січня по березень, адже у цей період зелені запаси вичерпуються.

Тому у Сокирянському лісовому господарстві заздалегідь облаштовують годівниці та систематично наповнюють їх кормовими віниками із пагонів (з листками) деревно-чагарникових порід, однорічними та багаторічними кормовими культурами, такими як ячмінь, кукурудза, люцерна та іншими культурами, які найбільше смакують копитними та зайцеподібними тваринами. Зміцнення кормової бази сприяє не лише збільшенню чисельності дичини, але і покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграцій.

Школярам було дуже приємно провести час на свіжому повітрі та дізнатись від своїх наставників-лісівників багато цікавого про життя лісових мешканців.

Із особливою відповідальністю школярі розкладали кормові віники, засипали сіль у солонці, викладали сіно в годівнички та розсипали зерно для звірів. Це для того, казали вони оптимістично, аби звірам було легше перезимувати…

 

 

 

Прес-служба ДП «Сокирянський лісгосп»