тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.01.2019

Черговий благодійний вантаж передали захисникам у зону бойових дій лісівники ДП «Карпатський держспецлісгосп АПК»

Вже вкотре державні лісогосподарські підприємства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства передають нашим воїнам на схід країни необхідні на передовій речі. Майже щомісяця одне з державних лісогосподарських підприємств бере на себе місію зібрати для військових дарунки від своїх працівників.

Цього разу таку важливу місію взяв на себе колектив державного лісогосподарського підприємства «Карпатський ДСЛГ».

«Вже не вперше наше підприємство передає у зону бойових дій благодійний вантаж. Для нас дуже важливо допомагати нашим захисникам, – розповідає заступник директора ДП «Карпатський ДСЛГ» Михайло Шкеул. – Передали продукти харчування, цигарки, соки, а також зимове взуття, бензопилу з комплектуючими та 300 літрів дизпалива.»

«Дякуємо Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства та ДП «Карпатський ДСЛГ» держлісгоспу за чергову надану допомогу», – каже відомий буковинський волонтер, громадський діяч Володимир Дорош.

«Намагаємось якомога частіше формувати благодійні вантажі для українських бійців на передовій. Кожен працівник лісогосподарських підприємств з радістю долучається до цієї важливої справи. Наш обов’язок робити все можливе щоб хлопці завжди відчували допомогу і підтримку», - зазначив начальник відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Пилип’юк.

Завантажений бус поведе як завжди волонтер Василь Назарко, якого добре знають і лісівники області, і воїни на передовій. Їде у найгарячіші місця військових дій – на Шахту-Бутівку, Промку, Авдіївку, Кримське. Там вже чекають благодійний вантаж з Буковини. Загалом з початку війни пан Василь здійснив близько 200 поїздок на фронт.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ