тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.01.2019

На Герцаївщині шкільне лісництво влаштувало акцію «Підгодуємо птахів взимку»

 

Шкільне лісництво «Мрія» Куликівського НВК Герцаївського району, що базується в Тарнавському лісництві ДП «Чернівецький лісгосп» влаштувало 24 січня акцію «Підгодуємо птахів взимку».

Участь у акції взяли працівники Тарнавського лісництва, педагоги та представники ДП «Чернівецький лісгосп».

Учні презентували присутнім свої знання щодо важливості підгодівлі птахів взимку та годівниці, які самі ж і виготовили на уроках праці.

Опісля представник ДП «Чернівецький лісгосп» подарував шкільному лісництву підручник з дендрології, і всі вирушили до лісу чіпляти годівнички, в які попередньо насипали насіння для птахів.

«Вкрай важливим є виховання у дітей відповідальності за тварин, які присутні в екологічному середовищі нашої області. Взимку птахи потребують у 20 разів більше їжі ніж зазвичай. На Буковині в основному це дятли, граки, синиці, горобці, щиглики, жайворонки, сойки», - зазначає вихователь гуртків «Юний еколог» та «Юні лісівники дендрологи» Куликівського НВК Георгій Апетрі.

Всього було виготовлено та розміщено на деревах 35 годівниць.

«Наше шкільне лісництво функціонує з 2001 року. Ми постійно займаємо лідерські позиції у Всеукраїнських та обласних конкурсах. Щороку в нашому лісництві займається від 45 до 50 учнів 5-9 класів. Всі вони мають відповідну форму. Діти надзвичайно вмотивовані та натхненні лісом», - розповідає керівник шкільного лісництва «Мрія», директор Куликівського НВК Анжеліка Тодерян.

Акція з підгодівлі птахів взимку триває з 1 грудня до 1 березня.

 

Прес-служба ДП «Чернівецький лісгосп»