тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.01.2019

Школярі Вижниччини спільно з лісівниками встановили годівниці для лісових мешканців

 

Насиченим, цікавим та пізнавальним видався день для учнів 5А (класовод Людмила Візер) та 6А класів Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Вижниччині. «Нагодуй пташку взимку, а вона буде вдячна тобі влітку» - саме під такою назвою школярі разом з лісівниками Буковинського (лісничий Володимир Шарко) та Карапчівського (лісничий Юрій Липованчук) лісництв ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» провели акцію з підгодівлі зимових пташок ти лісових звірів.

Виготовили і встановили такі важливі та потрібні для птахів та звірів годівниці, адже лісові мешканці страждають від нестачі їжі в зимовий період. Сильні морози та снігові намети практично не залишають змоги пернатим та звірям самим собі знаходили їжу в природньому середовищі існування.

Провідний інженер ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Володимир Місікевич розповів школярам про ліс та його мешканців, важливість кожного з них в природі. Одна годівниця може зберегти життя близько 50 птахам, в свою чергу один птах може позбавити 10 дерев від шкідників, що є дуже ефективним засобом при захисті лісу від шкідників. Тож не дарма кажуть: «Нагодуй пташку взимку, в вона віддячить влітку».

Володимир Місікевич зазначив, що таке практичне спілкування прививає дітям любов до природи. Учні переконались, що ліс – це живий організм який потребує постійного догляду в кожну пору року, а лісівники – справжні господарі, котрі дбають про ліс та його мешканців.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК»