тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.01.2019

В наших силах допомагати птахам взимку

 

Вихованці шкільних лісництв, якими опікуються лісівники ДП «Берегометське ЛМГ» активно підтримують зимову акцію «Годівничка» та допомагають пернатим пережити зимові холоди.Школярі добре розуміють, що птахам непросто витримати випробовування морозами та нестачею кормів. Нерідко доводиться спостерігати на снігу і навіть у гніздах замерзлих, вкрай виснажених пташок.

- В наших силах врятувати птахів від голоду, розвісити годівнички та всю зиму підгодовувати їх,- каже керівник Лопушнянського шкільного лісництва Тодор Косован. - Саме тому юні охоронці природи спільно з лісівниками виготовили різноманітні годівниці. Діти завчасно потурбувались про заготівлю кормів для пернатих друзів, розклали їх у годівниці, які розмістили у шкільному саду. Заготовлених кормів: пшениці, дробленої та цільної кукурудзи, неочищеного та очищеного насіння соняшнику, вівса, пшона вистачить на весь несприятливий для птахів зимовий період. Юні лісівники двічі на тиждень поповнюють годівниці свіжими кормами.

Крім того, лісівники розповідають школярам про роль та місце птахів та інших диких звірів. Вони впевнені, що діти, виховані у любові до живої природи, ніколи не завдадуть їй шкоди.

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»