тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

24.01.2019

Юним знавцям лісівництва подарували книги

 

ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» підтримує роботу пришкільного лісництва

У другій половині 2018 року запрацювало пришкільне лісництво у Сергіївській школі. Лісову справу почали із захопленням вивчати одинадцятикласники.

Поки цей предмет у школі новий, то і спеціальних підручників для нього тут не було. Тож лісівники вирішили посприяти дітям, щоб вони могли черпати потрібну інформацію не тільки з Інтернету. Днями представник ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» - інженер відділу лісового господарства Ігор Дмитрович Карапка вручив для цілого класу нові книги «Екологічне лісознавство» (автор Ю. В. Плугатар).

- У навчальному посібнику йде мова про еколого-біологічні особливості лісознавства, описані загальновідомі та новітні матеріали про лісову живність. На сторінках книги є цікава інформація про шляхи відновлення, росту та формування лісу, динамічні показники лісових екосистем, лісову типологію, а також екологічні та регулюючі функції лісових насаджень. Сподіваємось, що знання лісівництва згодяться школярам при виборі майбутньої професії, - зауважив І. Д. Карапка.

Директор Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів В. М. Вовк, вчитель історії й лісознавства У. М. Штефуряк кажуть, що з лісгоспами налагоджена гарна співпраця і щиро дякують лісівникам за добру справу, а також за обладнаний клас лісівництва у Шурдинському лісництві.

 

Любов МАРШАВКА