тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.01.2019

Лісівники Вижниччини отримали відзнаки з нагоди 100 річчя Соборності України

 

22 січня на Вижниччині відбулися урочистості з нагоди відзначення величної дати української багатовікової історії – 100-річчя від дня проголошення Акту Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну, в яких взяли участь народний депутат України Іван Рибак, голова РДА Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, Вижницький міський голова Олексій Чепіль.

З нагоди знаменної дати багатьом краянам було вручено ряд нагород від імені Президента України, Чернівецької обласної державної адміністрації, Вижницької районної державної адміністрації та райради, Вижницької міської ради.

За вагомий особистий внесок у суспільно-політичне життя краю та активну громадсько-політичну діяльність ювілейною відзнакою обласної державної адміністрації «100 років Буковинському віче» нагороджено представників лісової галузі Вижниччини: директора ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Юрія Ткачука та лісничого Славецького лісництва ДП «Берегометське ЛМГ» Івана Гриминчука.

Шана й повага працівникам лісової галузі, які щоденною невтомною працею роблять вагомий внесок у розвиток свого краю, Чернівецької області та всієї України.

 

 

 

Прес-служба ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК»