тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

22.01.2019

Працівники Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, працівники управління взяли участь в урочистостях з нагоди 100 річчя від дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

Урочистості розпочалися покладанням квітів до пам’ятника воїнам Буковинського куреня. Відтак, пройшовши урочистою ходою до Центральної площі міста Чернівці до пам’ятника Тарасу Шевченку. Вінки та квіти до підніжжя Кобзаря поклали очільники ОДА та облради, правоохоронці, військові, представники громадських організацій.

«Соборність України виборена життями мільйонів незламних борців. І нинішній День Соборності наша країна відзначає в умовах справжньої війни проти українського народу. Україна в черговий раз проходить випробування на соборність та територіальну цілісність, на єдність українського народу», - зазначив Віктор Сахнюк.

 

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ