тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

17.01.2019

Охорона та захист лісу в ДП «Сокирянське лісове господарство»

Важливим напрямком лісогосподарської діяльності є захист лісів від шкідників, хвороб, самовільних рубок та браконьєрства. Охорона лісів від незаконних рубок перебуває на постійному контролі адміністрації ДП «Сокирянське лісове господарство».

Охороною державного лісового фонду від самовільних рубок та бракон’єрства є комплекс заходів, спрямованих на попередження, виявлених та припинення випадків лісопорушень та бракон’єрства у державному лісовому фонді.

Вже майже рік, рейдові бригади ДП «Сокирянський лісгосп» цілодобово патрулюють ліси Сокирянського та Кельменецького районів. Завдяки чітко організованій роботі, є високі і якісні показники. Для більш ефективної роботи закріплений службовий автомобіль «Нива», який обладнаний розпізнавальними знаками державної лісової охорони та встановлено GPS-трекер, і відеореєстратор

Робота рейдових бригад лісгоспу по охороні лісів цілком підтвердила свою ефективність, адже лісопорушення у 2018 році завдяки рейдам значно зменшились в порівнянні з минулими роками.

За 2018 рік рейдовими бригадами, що здійснюють охорону та захист лісів, провено 104 патрульних виїзди, під час яких на порушників лісового законодавства складено 6 адміністративних протоколи за фактом незаконного полювання, 2 адміністративних протокола по самовільних рубках, 7 протоколів про засмічення лісу відходами та 10 протоків про порушення вимог пожежної безпеки. Також з 10 грудня по 20 січня 2019 року додатково створено шість рейдових бригад для охорони хвойних насаджень в передноворічний період 2019 року. Завдяки чіткому виконанню своїх обов’язків та інформуванню насалення самовільних рубок у хвойних насадженнях не виявлено.

З початку 2019 року рейдовою бригадою ДП «Сокирянський лісгосп» лісопорушень не виявлено. Патрулювання лісових масивів проводиться в штатному режимі.

В.о. провідного інженера

з охорони та захисту лісу

ДП "Сокирянське ЛГ"

В.Антонюк