тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

09.01.2019

Оголошення про формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управліннi лісового та мисливського господарства

З метою всебічного забезпечення участі широкої громадськості у формуванні та реалізації державної політики у галузі лісового господарства Чернівецької області та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошується початок прийому заяв для участі в установчих зборах щодо формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

До складу Громадської ради обираються представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері пов’язаній зі сферою діяльності Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та у статутах (положеннях) яких визначені цілі та завдання діяльності, що відповідають діяльності Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та державних лісогосподарських підприємств.

Відповідно до постанови № 996, інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, до ініціативної групи з підготовки установчих зборів подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та завірена печаткою (у разі наявності).

До заяви додаються:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3. Копія витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;

4. Копія статуту (положення) інституту громадянського суспільства, засвідчена в установленому порядку;

5. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як власника бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

6. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у сфері лісового господарства та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності), в інформації вказати кількість членів інституту громадянського суспільства станом на момент подання заяви;

7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

 

Заява та додатки до неї надсилаються в друкованому вигляді на адресу Ініціативної групи:

58023, м. Чернівці, вул. Руська, 203А

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

Останній день подачі документів – 30 січня 2019 року включно.

 

Заяви та додатки до неї, відправлені поштою, із зазначенням дати на поштовому штампі пізніше за 30 січня 2019 року, Ініціативною групою розглядатися не будуть.

Документи, надані представниками інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.

Установчі збори відбудуться 28 лютого 2019 року у приміщенні ДП «Чернівецьке ЛГ».

Уточнена інформація про дату та час проведення установчих зборів буде оприлюднена додатково.

Довідкова інформація: тел. (0372) 55-07-69, e-mail: iniciatuvna2019@ukr.net, секретар Ініціативної групи: Альона Криштанович.

Склад Ініціативної групи затверджений наказом Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства від 26.11.2018 № 131 «Про склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.