тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

28.12.2018

Збереження здоров’я і життя людей – першочергові завдання і мають бути пріоритетними у роботі кожного керівника

На базі ДП "Вижницьке ДСЛ АПК" відбулося засіданні комісії оперативного адміністративного громадського контролю IV рівня, на якому підсумували результати здійснення державного нагляду за станом охорони праці на підприємствах Чернівецького ОУЛМГ та обговорили основні заходи щодо запобігання виробничому травматизму на підприємствах, підпорядкованих обласному управлінню.

Під час засідання Анатолій Головатий, головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів повідомив, що питання охорони праці на постійному контролі в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Відповідні заходи щодо запобігання виробничому травматизму, покращенню стану охорони праці, культури виробництва на підвідомчих підприємствах впродовж року були проведені на кожному державному лісогосподарському підприємстві.

Заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик наголосив на необхідності постійного контролю за покращенням умов праці працівників, адже збереження здоров’я і життя людей – першочергові завдання і мають бути пріоритетними у роботі кожного керівника.

 

 

 

 

Прес-служба

ДП «Вижницький ДСЛ АПК»