тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

20.12.2018

Лісівники вітали вихованців Полянського учнівського лісництва з прийдешніми святами, Новим роком та Різдвом Христовим

У кожного з нас було своє дитинство, і кожний з нас добре пам’ятає, як у передноворічні дні ретельно готувалися до цього свята: писали листи доброму Дідусеві Морозові, в якому перелічували свої мрії.

Для вихованців Полянського учнівського лісництва вже стало доброю традицією чекати на свого Діда Мороза у формі працівників лісового господарства. Лісівники привітали учнів та вчителів зі святами та подарували подарунки. Вихованці учнівського лісництва привітали гостей гарно підготовленою святковою програмою. Світлі дитячі усмішки, щасливі очі і щира вдячність були найбільшою винагородою за організоване дійство і для гостей , і для вчителів.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк подякува учнім шкільного лісництва за їх дбайливе ставлення до природи, розширення і поглиблення знань у галузі природних наук, набуття практичних умінь та навичок ведення роботи в лісовому господарстві. Вкотре запевнив, що лісогосподарське підприємство і надалі йтиме назустріч педагогічному колективу школи у вирішенні екологічно-просвітницьких питань та всіляко підтримуватиме діяльність шкільного лісництва.

 

 

Прес-служба ДП «Хотинський лісгосп»