тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.12.2018

У ДП «Берегометське ЛМГ» організовано ярмарок з продажу новорічних ялинок

У Державному підприємстві "Берегометське лісомисливське господарство" організовано ярмарок з продажу ялинок та ялинкових композицій до Новорічно-Різдвяних свят. Придбати зелену лісову красуню, яка стане окрасою оселі у ці зимові свята, можна на території рекреаційного місця відпочинку спеціалізованого магазину «Лісовичок» Славецького лісництва.

Наголошуємо, що заготівля новорічних ялинок не завдає жодної шкоди довкіллю. У лісових угіддях її проводять за рахунок рубок догляду на ділянках молодих лісів, а також за рахунок розчищення лісових угідь. Плантація у 0,5 гектара з вирощування новорічних ялинок діє саме у цьому лісництві, лісничий Іван Гриминчук. На даний час уже реалізовано більше як 220 штук новорічних ялинок, на суму близько 32 тис. грн, тобто, в середньому 115 грн/шт., - повідомив начальник лісового відділу Ярослав Лазоряк.

Чимало громадян залюбки купують такі деревця. Адже кожному з нас хочеться, щоб в новорічну ніч зелена красуня прикрасила наші домівки. І дорослі, і діти тішаться цим лісовим дивом. Берегометські лісівники, по-можливості, забезпечили ялинками деякі медичні заклади, школи, садочки, сім'ї воїнів АТО, та молозабезпечених громадян.

- Ми з радістю проводимо відповідні роботи щодо збереження і збільшення лісових насаджень, - каже директор підприємства Руслан Максимчук, - Щоб не говорили "злі язики" про лісівників, ми працюємо для людей, для збагачення Його Величності Лісу, для майбутніх поколінь! Не легка ситуація в країні, не просто утримати баланси у природі, але ми все робимо для того щоб наше природнє багатство - ліс був і залишався вічно. А ялинка, то є серце і душа кожного справжнього лісівника, - додав керівник.

З наступаючими всіх Новорічно-Різдв'яними святами.

Миру нам, добра і злагоди!

 

Тетяна Тирон