тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

11.12.2018

В Україні стартував Всеукраїнський тиждень права

Пріоритетом для нашої держави є дотримання прав і свобод людини та громадянина. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до створення демократичної, правової держави, яка ставить собі за мету, зокрема, реально забезпечити права, свободи людини і громадянина, зобов’язується суворо дотримуватись загальновизнаних принципів і норм міжнародного права та міжнародних стандартів у галузі прав і свобод людини.

Частиною Українського законодавства є прийнята 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальна декларація прав людини, що становить основу міжнародних стандартів у сфері прав людини. В даній декларації, вперше в історії, визначено коло основних прав і свобод людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах. Ратифікація конвенції в Україні відбулася 17 липня 1997 року та є базисом для становлення сучасної системи гарантій прав людини і громадянина.

Тому, саме 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини. До цього свята приурочено проведення тижня права, який проходитиме з 10 по 14 грудня, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права».

З метою підвищення загального рівня правової культури з працівниками управління та підприємств, проводитимуться навчання, лекції та бесіди з питань реалізації та захисту прав людини. Програмою передбачено ознайомлення громадян, в тому числі соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції, реалізації і захисту прав людини.

 

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Чернівецького ОУЛМГ

Тетяна Корнейчук