тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

30.11.2018

Працівники Чудейського нижнього складу отримали в подарунок бензопилу

Одними з традиційних форм залучення учнівської молоді до охорони природи є учнівські лісництва. Мета їх створення — виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи, розширення і поглиблення знань у галузі природних наук, набуття практичних умінь та навичок ведення роботи в лісовому господарстві.

За сприяння педагогічного колективу Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., ДП “Хотиське лісове господарство” вміло координує роботу Полянського учнівського лісництва.

Полянське шкільне лісництво в ДП “Хотинське ЛГ” було створене в 1969 р. на базі Полянської середньої школи. Його діяльність проводиться здебільшого за такими напрямками: навчально-виховна робота; виробнича практика; організація змістовного дозвілля на природі.

Члени учнівських лісництв є активними учасниками різноманітних природних акцій, зокрема: “Майбутнє лісу в твоїх руках”, “Місячник лісу і саду”, “Ліси для нащадків”, “Посади дерево”, “День довкілля”, “Шпаківня” , “Хатинка для птаха”, “З гостинцями — до звірів”. Під час проведення трудових акцій члени учнівських лісництв садять дерева на нових площах, закладають шкілки дерев і кущів, огороджують та розселяють мурашники, збирають насіння дерев, заготовляють корми для підгодівлі тварин взимку, виготовляють і розвішують по деревах годівнички, шпаківні, проводять патрулювання в пожежонебезпечний період, ведуть просвітницьку роботу серед ровесників та односельців.

Приділяється увага і охороні фауни, зокрема виготовлено та розвішано 170 шпаківень, 45 годівничок, обгороджено 16 мурашників, проводиться підгодівля диких звірів взимку шляхом викладки кормів в лісі.

В пожежо-небезпечний період проводиться патрулювання лісових масивів, які прилягають до населених пунктів та закріплені за шкільним лісництвом.

Також приділяється увага навчально-виховній роботі. Так, спеціалістами підприємства прочитано 15 лекцій на природоохоронну тематику, переглянуто відеофільми на різні природничі теми, що охоплюють життя та розвиток флори та фауни на нашій планеті , а також і про природу нашого підприємства.

Щороку випускники шкільного лісництва вступають до вузів пов”язаних із нашою галуззю, щоб в майбутньому стати гідною зміною теперішньому поколінню.

Надіємось, що і в подальшій праці та навчанні буде здобуто багато результатів та знань.

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»