тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.11.2018

Працівники Чудейського нижнього складу отримали в подарунок бензопилу

Технічну нараду з питань охорони праці з лісничими та помічниками лісничих ДП « Сторожинецький лісгосп» провели директор лісогосподарського підприємства І.І. Беленчук та головний спеціаліст з охорони праці І.В. Лазоренко.

Нарада відбулася у тематичному класі з охорони праці лісгоспу.

Детально обговорено результати перевірки нашого підприємства спеціалістами Держпраці та прийнято до виконання відповідні заходи, розроблені за висновками, зазначеними у акті перевірки та у приписах.

На нараді йшлося також про атестацію робочих місць за умовами праці, про стан виробничого травматизму та впровадження системи менеджменту гігієни та безпеки праці ISO 45001:2018.

Всебічно розглянули роботу з питань охорони праці, проведену у лісгоспі за 10 місяців цього року.

«Позитивні зрушення у створенні хороших і безпечних умов праці помітні, – зазначив директор Сторожинецького лісгоспу Ігор Іванович Беленчук. – Однак в трудових колективах усіх структурних підрозділів необхідно посилити контроль за станом охорони праці, за трудовою дисципліною, посилити відповідальність за дотримання вимог виробничої безпеки». Наголошено, що слід частіше проводити позапланові перевірки на ділянках з підвищеною небезпекою, зобов’язувати працівників використовувати спецодяг на робочому місці, спецвзуття та засоби індивідуального захисту в повному об’ємі, регулярно проходити медогляд, а також більше уваги приділяти навчанню з охорони праці – особливо щодо небезпечних ризиків на робочих місцях.

Того ж дня за ініціативи та сприяння ТОВ «Андреас Штіль» проведено навчально-виробничий семінар для посадових осіб, які відповідають за стан охорони праці і техніки безпеки в структурних підрозділах ДП « Сторожинецьке ЛГ».

Семінар відбувся за безпосередньої участі менеджера з маркетингу та регіонального розвитку компанії Ігоря Мельника, представника західного регіону «Штіль» Олега Солодкого, спеціаліста технічного відділу Ігоря Абраменка і представника від Буковини компанії «Штіль» Андрія Костіна.

Фахівці «Штіля» прочитали лекції з інтернет-презентаціями про зразки найновішої техніки для лісозаготівель, а також провели майстер-класи з її використання.

Значну увагу гості звернули на питання охорони та безпеку праці під час використання моторизованого інструменту виробництва «Штіль», зокрема – бензопил, тримерів, мотокущорізів, акумуляторних пристроїв.

Акцентовано на обов’язковості використання лісівниками при роботі засобів індивідуального захисту.

Учасники семінару отримали нові знання та навички, позитивні враження, а ще – цінні подарунки та сувеніри. Особливий подарунок від «Штіля» – найсучасніша бензопила працівникам Чудейському нижньому складу. Її вручили керівнику підрозділу Василю Костянтиновичу Самушко.

Учасники семінару щиро подякували представникам виробничої компанії і передали слова вдячності за плідну співпрацю генеральному директору ТОВ «Андреас Штіль» Олександрі Іванівні Мельник.

Заплановано, що наступну зустріч спеціалісти «Штіль» проведуть безпосередньо з лісорубами лісозаготівельних бригад нашого лісгоспу.

 

 

 

 

Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»