тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.11.2018

Відбулося чергове засідання при Чернівецькому обласному управління лісового та мисливського господарства

26 листопада 2018 року в приміщенні обласного управління відбулося чергове засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управління лісового та мисливського господарства. У засіданні взяв участь начальник обласного управління Віктор Сахнюк.

З інформацією щодо фейкового дослідження британської неурядової організації Earthsight про діяльність лісової галузі України, виступив журналіст, громадський активіст Микола Петіченко. Члени громадської ради одноголосно висловили недовіру результатам досліджень британської неурядової організації та прийняли рішення звернутись до народних депутатів України, керівників органів місцевої виконавчої та представницької влади визнати фейкові дослідження такими, що не відповідають дійсності та підривають авторитет лісової галузі України та держави в цілому.

Також члени громадської ради обговорили питання щодо завершення терміну дії контракту з директорами ДП «Хотинський ЛГ» та ДП «Чернівецький ЛГ». Голова Громадської ради Іван Федорійчук довів до відома присутніх інформацію про порушення ведення фінансово-господарської діяльності директорами зазначених підприємств, виявлені в ході аудиторських перевірок протягом 2016-2018 років. Члени Громадської ради підтримали позицію Державного агенства лісових ресурсів України щодо відмови пролонгації контрактів з директорами лісогосподарських підприємств.

Відповідно до п.8 Типового положення, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 члени громадської ради обрали склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому ОУЛМГ, повноваження якої закінчуються 25 січня 2019 року.

Довідково:

Громадська рада при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у реалізації державної політики у сфері лісового і мисливського господарства 25 січня 2016 року.

До складу громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України і які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю ЧОУЛМГ, та в статуті яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членство в громадській раді є індивідуальним. Громадська рада обирається терміном на 2 роки.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства - це тимчасове об'єднання зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства та представників структурних підрозділів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, яке створюється для забезпечення організації підготовки та проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ