тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

26.11.2018

Призначено нового керівника ДП « Герцаївське ДСЛ АПК»

Державне агентство лісових ресурсів України наказом №502-К від 20.11.2018 року призначило Юрія Ілліча Андрусяка директором державного підприємства «Герцаївське ДСЛ АПК» Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Новопризначений керівник успішно пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, які претендують на зайняття посад з підвищеним корупційним ризиком.

Довідка:

Юрій Ілліч Андрусяк народився 1977 року у с.Купка Глибоцького району Чернівецької області. У 2015 році закінчив Сторожинецький лісовий коледж. У 2017 році отримав ступінь бакалавра Національного університету біоресурсів і природокористування України.

- з 2016 - провідний інженер з охорони природних екосистем відділу державної охорони природо-заповідного фонду Національного природного парку «Черемоський»

- з 2017 року – головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк представив Юрія Андрусяка колективу, побажав плідної праці та розвитку підприємства.

Сподівання на ефективну співпрацю та виконання завдань задля розвитку лісогосподарського підприємства, належного соціально-економічного розвитку Герцаївського району та Буковини висловили голова Герцаївської районної ради Віктор Чукля та голова районної державної адміністрації Віорел Ястремський.

 

 

Прес - служба Чернівецького ОУЛМГ