тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

16.11.2018

Головні бухгалтери лісогосподарських підприємств взяли участь у навчанні

Впровадження електронного обліку деревини стало проривом в системі автоматизації лісової галузі. На черзі впровадження введення автоматизованого обліку в системі господарювання на всіх виробничих ділянках і по всіх ланках обліку, так звана 1С:Підприємство 8 – Бухгалтерія.

Черкаськими програмістами розроблена Конфігурація «Управління лісогосподарським підприємством для України» на основі типової «1С:Підприємство 8 - Бухгалтерія для України». Дана конфігурація дозволяє вести автоматизований облік в системі господарювання на всіх виробничих ділянках і по всіх ланках обліку, автоматизувати підприємство в цілому в режимі реального часу. Починаючи з відділу кадрів, економічного відділу, бухгалтерії, виробничого відділу, відділу лісового господарства та лісових культур і закінчуючи відділом реалізації та збуту. Вміщує повний набір засобів для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в лісових господарствах. Управлінські звіти дають можливість швидко отримувати необхідну інформацію в автоматичному режимі і економити час бухгалтерів. В конфігурації використовується довідник затрат і довідник сортиментів лісопродукції по категоріям лісопродукції у відповідності до стандартів ведення обліку в лісовому господарстві.

Головні бухгалтери державних лісогосподарських підприємств Чернівецької області взяли участь у навчанні для фахівців бухгалтерського обліку «Управління лісогосподарським підприємством», організованому обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Протягом навчання слухачі оновили та поглибили знання щодо організації фінансової діяльності підприємств; автоматизованої обробки первинних документів; планування та аналізу діяльності підприємств; формування, обробку та отримання достовірної оперативної інформації. Отримали роз’яснення про суть поєднання електронного обліку деревини з бухгалтерським; можливість інтеграції оперативного, бухгалтерського та податкового обліків; мінімізацію помилок та інші переваги і можливості роботи в єдиній інформаційній базі.

Було надано практичні рекомендації з питань поєднання електронного обліку з сучасною бухгалтерською програмою та комп’ютерними технологіями, зокрема обліку лісопродукції та її запасів, обліку взаєморозрахунків з контрагентами та завантаження даних з програми електронного обліку деревини «ЛІАЦ» , формування оперативних звітів.

- Важливу роль в автоматизації бухгалтерського обліку відіграє поєднання його з електронним обліком деревини, що дозволяє відкинути виконання дублюючих операцій та виключити помилки, які виникають під час переписування даних, а також при ручному їх внесенні в комп’ютер, - зазначила головний бухгалтер ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Людмила Чорнейчук.

 

 

Прес - служба Чернівецького ОУЛМГ