тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15.11.2018

У ДП «Берегометське ЛМГ» відбулося навчання інженерно-технічних працівників з питань охорони праці

Безпека на виробництві залишається чи не найболючішим питанням лісової галузі. У зв’язку із змінами в Правилах з охорони праці під час експлуатації кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на ДП «Берегометське ЛМГ» проведено навчання інженерно-технічних працівників та перевірку знань з даних питань.

Навчання проведено викладачами КЗ «Чернівецький обласний навчально - курсовий комбінат ЖКГ». Так, завідувач навчальною частиною Юрій Копил особливу увагу звернув на проблемні питаннях при експлуатації такого обладнання та ознайомив присутніх зі змінами у Правилах щодо посудин, які працюють під тиском. «Фахівці, які обслуговують дане обладнання повинні пройти спеціальне навчання, а також постійно вести облік у спеціальному журналі і суворо дотримуватись усіх вимог безпечної експлуатації» - наголосив Юрій Копил.

Викладач Петро Іванський розповів про нові Правила експлуатації вантажопідйомних машин і механізмів.

Не слід забувати про те, що працівники повинні вміти надати першу медичну допомогу у випадку непередбачуваних ситуацій та оперативно повідомляти про це відповідні служби.

Провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук детально розповів про стан безпеки праці на підприємстві, важливість правильного підбору кадрів для виконання виробничих завдань. Поділився із учасниками навчань знаннями, здобутими під час участі у семінарі-практикумі на тему: «Розробка та впровадження систем менеджменту гігієни та охорони праці на основі управління ризиками» на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників лісового господарства.

По завершенню навчання його учасники одержали посвідчення, які дають право на виконання відповідного виду робіт.

Безперечно, такі навчання є корисними та сприяють підвищенню професійного рівня працівників за напрямком охорони праці, їх відповідальності за недопущення випадків виробничого травматизму під час виконання трудових обов’язків.

 

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»