тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

07.11.2018

На базі ДП «Карпатський ЛГ» проведено виїзний семінар

Він відбувся за участю начальника і головних спеціалістів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, директорів лісогосподарських підприємств області та голови Путильської районної державної адміністрації

Основним завданням семінару було ознайомлення з особливостями ведення лісогосподарської діяльності у гірській місцевості, зокрема у сфері лісовідновлення.

Учасники семінару побували в Шурдинському лісництві, де нещодавно облаштували приміщення шкільного лісництва. У світлому, просторому класі учні мають можливість ознайомитися з лісівничою професією. На гірських схилах розглянули особливості проведення рубок догляду молодняків, їх освітлення та прочищення.

Головний лісничий підприємства, Іван Генцар, показав учасникам семінару тимчасовий розсадник Карпатського лісництва, де на площі 0,3 га вирощують одно-, дво- та трирічні саджанці смереки. Загальна площа лісорозсадників ДП «Карпатське ДСЛГ» становить 1,5 га.

Директор підприємства, Василь Бурак, ознайомив з умовами роботи цеху переробки деревини, зокрема сушильного обладнання, брикетної лінії, тонкомірної лінії переробки низькосортної деревини.

Відвідали рекреаційні об’єкти Шурдинського, Дихтинецького, Усть-Путильського лісництв.

 

 

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ