тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

30.10.2018

Переробка деревини - перспективний напрямок для Берегометського держлісгоспу

На ДП «Берегометське ЛМГ» питанням переробки деревини приділяють посильну увагу. Крім лісопильно-деревообробного цеху в Мигівському лісництві успішно функціонує дільниця переробки деревини. Вона дає змогу підприємству більш ефективно використовувати деревину, на яку низький попит у споживачів. Є змога додатково заробити кошти та розширити ринок збуту.

Як розповідає майстер з переробки та відвантаження деревини Анжела Мудрак, в цеху працює 7 робітників: рамники, верстатники та штабелювальники, а також машиніст рубильної машини. Всі вони стараються працювати щодень продуктивніше.

Високих трудових здобутків домагаються рамники Василь Остафійчук та Юрій Онуфрійчук, а також верстатник Дмитро Кравчук та машиніст рубильної машини Іван Фівка. Окремо хочеться відзначити Дмитра Кравчука. Молодий за роками та уже досить обізнаний у роботі, хороший спеціаліст і майстер своєї справи. Дуже любить техніку та вміє і знає як її ремонтувати. Як щось вийде з ладу, одразу знаходить причину і усуває недоліки. Колеги задоволені, адже не треба шукати слюсарів-ремонтників – такий працює поруч.

Приміром, у вересні у цеху розпиляли 290,15 куб. м. деревини та випустили 208,43 куб. м. пиломатеріалів, у тому числі 34,33 куб. м. – на експорт. Загалом реалізовано товарної продукції на 321 тис. грн.

Загальновідомо, що рентабельність переробки деревини залежить від впровадження у виробництво нових прогресивних технологій та сучасного високоякісного обладнання. Саме такі новації та передовий досвід допомагають зменшити частку важкої фізичної праці у виробничому процесі, а також домогтися високої якості випущеної продукції, вимоги до якої постійно зростають. Тому у перспективі встановлення на дільниці нового сучасного обладнання.

 

Прес – служба ДП « Берегометське ЛМГ»