тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.10.2018

Семінар-нарада відбулася на базі ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК»

18 жовтня на базі ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» відбувся виїзний семінар за участю керівників Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, директорів держлісгоспів області, керівників виконавчої та представницької влади Вижницького району.

Мета заходу – ознайомлення з роботою підприємства у лісовідновленні, культурою ведення лісового господарства та упорядкування лісфонду.

Головний лісничий підприємства Ярослав Швейко поділився досвідом та розповів про особливості відводу ділянок рівномірно-поступових рубок кінцевого прийому в ялицево-букових насадженнях (кв. 2/виділ 18). Показав учасникам семінару тимчасовий розсадник Буковинського лісництва, де на площі 0,2 га вирощують саджанці основних культур, а саме: бука лісового, ялиці білої, ялини звичайної, дуба червоного, дуба звичайного та модрини європейської.

Та родзинкою заходу стало відкриття контори Буковинського лісництва, будівництво якого тривало з 2016 року. "І хай основний свій робочий час лісівники знаходяться у лісі, проте тепер вони матимуть можливість в комфортних умовах перепочити, обігрітися, вирішити виробничі питання", - зазначив директор ДП «Вижницький держспецлісгосп АПК» Юрій Ткачук.

"Лісівники краю ніколи не залишалися осторонь соціально-економічних питань. Завжди готові надати допомогу місцевим громадам, школам, садочкам, закладам соціальної сфери. Сьогодні ми маємо ще один приклад того, як лісівники Вижниччини дбають про рідну землю. Маленький облаштований куточок Буковинського лісництва, будівництво рекреаційних пунктів – це те, з чого складається розбудова нашого краю. Ви по праву є господарями лісу і ми щиро вдячні за вашу щоденну працю", – наголосив Руслан Сенчук, голова Вижницької районної адміністрації.

Після привітального слова начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, голови Вижницької райдержадміністрації Руслана Сенчука, заступника голови Вижницької районної ради Сергія Вірсти та Берегометського селищного голови Сергія Боднарюка відбулося символічне перерізання стрічки та освячення садиби лісництва.

Здивували учасників семінару нові рекреаційні майданчики на території Іспаського та Буковинського лісництв. Затишні альтанки, столи і лавиці з дерева, дитячі ігрові майданчики з гойдалками, навчальні класи під відкритим небом для юних любителів природи.

– Приємно відзначити суттєві зміни у роботі підприємства. Працівники Вижницького держспецлісгоспу АПК не словом, а ділом довели злагоджену віддану працю, – відзначив начальник управління Віктор Сахнюк. – Робота над облаштуванням лісфонду, розбудова рекреаційних об’єктів, відтворення лісів – це основні завдання, які сьогодні стоять перед лісівниками. Вчасно проведені роботи з лісовпорядкування та лісовідновлення, професійний, підхід до ведення лісового господарства забезпечать створення високопродуктивних лісів майбутнього, – підсумував начальник управління Віктор Сахнюк.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ДП "Вижницький держспецлісгосп АПК"