тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

12.10.2018

Хотинський лісгосп підтвердив відповідність своєї роботи міжнародним стандартам

У ДП «Хотинський лісгосп» успішно завершено проведення четвертого наглядового аудиту, під час якого незалежні експерти акредитованого органу сертифікації оцінювали лісогосподарську та виробничу діяльність нашого підприємства.

Хотинський лісгосп довів відповідність ведення лісового господарства та виробничої діяльності міжнародним вимогам та стандартам FSC. За результатами аудиту ліси, надані підприємству у постійне користування, надалі залишаються сертифікованими.

Сертифікацію проводила міжнародна компанія SGC.

Лісова сертифікація – оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

Процес лісової сертифікації неперервний у часі та не завершується отриманням сертифікату, щороку підприємство повинно підтверджувати відповідність міжнародним стандартам.

В 2014 році ДП «Хотинське лісове господарство» прийняло рішення про сертифікацію своєї діяльності за схемою FSC (Forest Stewardship Council – Лісова Наглядова Рада).

Сертифікат відповідності ДП «Хотинський лісгосп» отримав в 2015 році.

Відтак щороку відбуваються наглядові аудити.

 

Начальник відділу лісового господарства

ДП «Хотинський лісгосп»

Всеволод Врублевський