тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

12.10.2018

Лісгоспи Буковини вразили відвідувачів «БУКДЕРЕВ-2018» різноманіттям високоякісної продукції

Традиційно державні лісогосподарські підприємства Буковини взяли участь у щорічній Міжрегіональній спеціалізованій виставці «БУКДЕРЕВ-2018».

Виставка, що проходить під егідою Чернівецької торгово-промислової палати, дає змогу підприємствам різних галузей і різних форм власності продемонструвати свої виробничі та маркетингові досягнення, представити продукцію, знайти на неї покупців та укласти бізнес-контракти.

«Деревообробна промисловість, лісове господарство мають істотний ресурсний і виробничий потенціал в нашій області та є важливою складовою її економіки», – наголосив на відкритті виставки голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук.

Підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державні лісогосподарські підприємства, що мають цехи деревопереробки, представили учасникам та відвідувачам виставки свою продукцію широкого асортименту: вагонка, брус оциліндрований, дошка обрізна і необрізна, паркет і ламель індустріальні, штахети, паливні брикети тощо. Сучасне обладнання дозволяє лісгоспам області (відповідні виробничі лінії працюють у 10 лісгоспів з 15) забезпечувати поглиблену переробку деревини, а виручені кошти вкладати у лісівничі заходи з охорони, догляду за лісами. Адже лісове господарство на Буковині галузеві підприємства ведуть на госпрозрахункових засадах, без залучення бюджетних коштів.

Як завжди, окрасою виставки «Букдерев-2018» стали декоративні рослини, що вирощують держлісгоспи у своїх розсадниках для садово-паркового дизайну як у приватних садибах, так і для озеленення міст і сіл не тільки Буковини.

Цього року лісогосподарські підприємства області суттєво збільшили обсяги продукції побічного користування лісовими дарами. Відтак виставкові стенди лісгоспів Чернівецького ОУЛМГ прикрасила продукція бджільництва з лісових пасік, соки, сушені та консервовані гриби і ягоди, 16 видів вітамінних чаїв – з екологічно чистих і цілющих лісових дикоростучих трав, з лісових плодів та ягід, оздоровчо-лікувальні трав’яні збори з карпатського високогір’я, у тому числі у подарункових пакетах.

Широкий асортимент продукції побічного користування відмітив присутній на виставці голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Держлісгоспи краю – постійні учасники промислових виставок, на яких демонструють не тільки досягнення своєї виробничої діяльності, але й, за великим рахунком, досягнення промислово-економічного сектору Буковини, – зазначає начальник Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Віктор Сахнюк. – Наші підприємства – у постійному розвиткові. Модернізація виробничих потужностей, запуск в експлуатацію новітнього обладнання дозволяє розширювати асортимент якісної продукції, яка користується великим попитом серед меблевиків, будівельників, представників інших галузей, суміжних з лісовим господарством. Деревопереробні потужності окремих держлісгоспів області сертифіковані за міжнародними стандартами, а отже їхня продукція, яка вироблена, наголошу, із сертифікованої сировини, успішно конкурує на промислових ринках».

 

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ