тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

08.10.2018

Його ювілейна осінь

Як швидко летять наші роки, наче осіннє листя, підхоплене вітром. Ось так і 60 літ проминуло, а йому здається, що ніби вчора було щасливе дитинство та юність, навчання та перші трудові успіхи.

Наш Іван Степанович Акришора у свої поважні роки пройшов великий трудовий та життєвий шлях, більшу частину якого присвятив його Величності лісу! Про таких, як він, кажуть, що ліс для нього – більше ніж професія.

Сумлінно трудився на усіх щаблях лісівничої кар’єри від робітника на лісогосподарських роботах у Берегометському лісництві, техніка-лісовода, помічника лісничого, начальника лісового відділу до головного лісничого ДП «Берегометське лісомисливське господарство».

Саме призначення його у 2009 році головним лісничим стало кар’єрним узвишшям, яке він заслужив своєю чесністю, відповідальністю, принциповістю та вмінням належним чином організувати лісогосподарську роботу.

Невтомний трудівник, досвідчений спеціаліст, господар, вихователь та наставник молоді – під його керівництвом та за безпосередньої участі створено і вирощено не один гектар лісових культур, проведено сотні гектарів рубок формування лісів та висаджено нових лісів.

Значним є внесок Івана Степановича у посилення водоохоронних, захисних та інших корисних якостей вижницьких лісів, у покращення їх якісного складу та продуктивності, раціонального використання земель державного лісового фонду, покращення ефективності лісогосподарського виробництва на основі досягнень науки і техніки. Отак і щоденно трудився, наче під девізом: «Всю душу хочеться у ліс укласти, щоб тільки дивній казці не пропасти!»

Праця І. Акришори належно оцінена - його трудова скарбничка наповнена численними грамотами та відзнаками. Утвердитися в професії, зберегти добре ім’я упродовж багатьох років йому допомагали честь лісівника, підтримка рідних та друзів, почуття гумору і справжній чоловічий характер, яким нагородила його природа.

На красеня юнака у формі задивлялось чимало дівчат, та він вибрав одну єдину- кохану Оленку, з якою впродовж багатьох років йдуть пліч-о-пліч, виростили чудових дочок Ліду та Тетяну, які є справжньою гордістю батьків.

З нагоди славного ювілейного Дня народження уся наша лісівнича родина шле Вам, шановний Іване Степановичу, палкі вітання і каже: за всю ту працю, що осилили Ваші руки, за довгі роки, віддані лісовому господарству, нехай у майбутньому на Вас чекає ще багато років, наповнених корисними справами і земними радощами. Хай зігріває Вас тепло і родинний затишок, любов та взаєморозуміння, а Господь ще багато років дарує Вам своє благословення.

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»