тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

05.10.2018

Щодо врегулювання питань затвердження ініціативної групи для формування Громадської ради при Чернівецькому обласному управління лісового та мисливського господарства

28 вересня відбулося чергове засідання Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Громадські активісти заслухали інформацію начальника управління Віктора Сахнюка про фінансово-господарську діяльність підпорядкованих підприємств, питання оподаткування земель лісового фонду.

В ході засідання громадськими активістами було обговорене питання терміну повноважень складу Громадської ради. Термін повноважень Громадської ради, яка діє при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства спливає 25 січня 2019 року.

Керуючись п. 8 «Типового Положення про Громадську Раду при Міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Ради Міністрів Автономної республіки Крим, обласній Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації» від 03.11.2010 року (далі Типове положення) Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства як органом при якому створюється Громадська рада, затверджується склад ініціативної групи, обраної з урахуванням пропозиції діючої Громадської ради не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень Громадської ради, тобто до 27 листопада 2018 року.

Відповідно до Типового Положення до складу ініціативної групи мають увійти делеговані члени діючої Громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради, а також представники Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. Персональний склад створеної ініціативної групи оприлюднюється на офіційному веб-сайті Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, протягом п’яти днів з дня її утворення.

Варто зазначити, що інформація, розміщена на медіа платформі dovkilla.info та в газеті «Охорона довкілля» щодо персонального складу ініціативної групи для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства не відповідає дійсності та суперечить нормам Типового Положення та Положення про Громадську раду при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Усі подальші дії щодо формування ініціативної групи, затвердження та оприлюднення її кількісного та персонального складу будуть відбуватися відповідно до норм чинного законодавства України, Типового Положення, Положення про Громадську раду при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства та опубліковані на офіційному веб-сайті Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства у відповідні терміни.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ