тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

03.10.2018

Шана вам і повага

Другий місяць осені у всьому світі починається з відзначення Дня людей похилого віку, а в Україні - ще й Дня ветерана. Та це не означає, що про тих, кому ми вдячні за життя, треба нагадувати один раз на рік. Проте, саме цей день є хорошою нагодою ще раз пильніше поглянути на проблеми літніх людей та засвідчити їм всенародну повагу.

Чимало з них сумлінно трудилося і в нашому колективі, за їх плечима нелегкі життєві дороги, успіхи і невдачі, та всі вони старанно працювали на славу рідного підприємства. Адміністрація та профспілковий комітет ДП «Берегометське ЛМГ» не забувають своїх ветеранів, адже люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Тому і в цей день відбулися теплі зустрічі з колишніми працівниками, задушевні розмови та побажання міцного здоров’я і благополуччя. Окремі з них отримали грошові винагороди.

Також ми постійно підтримуємо тісні зв’язки з підопічними геріатричного пансіонату в с. Коритне, а також лікарні Червоного Хреста. До речі, саме депутати з числа лісівників доклали чимало зусиль для того, щоб зберегти цю лікарню. Нині вона знову функціонує. В цей день для пацієнтів були наші подарунки. А ще їх щиро вітали учасники художньої самодіяльності, у числі яких і лісівники та їхні діти.

 

 

Прес-служба ДП «Берегометське ЛМГ»