тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО
ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

25.09.2018

Чернівецькі лісівники взяли участь у роботі IV з’їзду Товариства лісівників України

 

Piccy.info - Free Image Hosting

25 вересня 2015 року у Києві відбувся IV з’їзд Товариства лісівників України, в якому взяли участь 500 делегатів з усієї України, зокрема і лісівники Чернівецької області на чолі з начальником управління лісового та мисливського господарства Віктором Сахнюком.

Головною метою скликання IV з’їзду лісівників України стало опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.

Основні пріоритети, які необхідно реалізувати для повноцінного функціонування та розвитку лісової галузі країни озвучив у своїй доповіді заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

«По-перше, це вирішення питання фінансового забезпечення ведення лісового господарства в різних географічних зонах, сприяння довгостроковим інвестиціям в лісове господарство. По-друге, це забезпечення стабільності лісового, податкового і природоохоронного законодавства на довгостроковий період. Особливо це стосується термінового вирішення питання оподаткування земельним податком лісових земель. По-третє, це вдосконалення лісоуправління та зміна ставлення суспільства, громадськості, можновладних структур до представників лісівничих професій, до самого лісового господарства, як до соціально важливого сектору економіки, що робить надзвичайно важливу і корисну справу», - зазначив Володимир Бондар.

Делегати з’їзду обговорили нагальні питання щодо стану, проблем та перспектив розвитку лісового господарства України та вітчизняної деревообробної промисловості, підтримали пропозицію Президії Всеукраїнської ради Товариства лісівників України щодо утворення міжгалузевої асамблеї «Люди для лісу – ліс для життя» із запрошенням до участі в її роботі професійних лісівників, науковців, народних депутатів України, урядовців. А також прийняли ряд важливих рішень, зокрема Резолюцію IV з’їзду лісівників України «Про критичний стан українських лісів», Заяву «Щодо податку на лісові землі», а також Звернення IV з’їзду лісівників України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів щодо необхідності нагального вирішення проблем лісової галузі України.

 

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ