тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

21.09.2018

Кожен куточок створений з любов’ю та повагою до лісу.

Piccy.info - Free Image Hosting
Одним з пріоритетних турбот лісівників ДП «Берегометське ЛМГ» залишається благоустрій державного лісового фонду, садиб, створення рекреаційних пунктів. Це наше обличчя! Подорожуючий чи відвідувач повинен бачити охайну затишну територію. Кожен куточок, створений руками лісівників з любов’ю і повагою до лісу та для комфорту тих, хто бажає насолодитися його дарами.
Чергову акцію із облаштування затишного лісового майданчика провели працівники Мигівського лісництва – облаштували місце відпочинку в урочищі Мигово-Майдан. Спорудили затишні альтанки, встановили спеціально відведені місця для багаття. Не забули подбати і про наймолодших, аби дітвора могла спокійно розважатися на природі. Встановлено також інформаційні та попереджувальні аншлаги.
- Чимало зусиль, знань і вмінь для створення такої краси доклала випускниця Українського державного лісотехнічного університету, а нині працівниця ДП «Берегометське ЛМГ» Анна Баран. Тепер тут усе належно доглянуте і ніби промовляє турботою людей, котрі залишили в цьому місці частинку своєї душі.
- Запрошуємо відвідувачів на відпочинок у лісові затишні рекреаційні пункти, створені лісівниками. Гарно проводити час в осінньому лісі, берегти природу і шанувати працю лісівників!

 

Прес-служба ДП "Берегометське ЛМГ"