тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

12.09.2018

Програма семінару в Хотинському лісгоспі була насиченою, а його робота – конструктивною

Piccy.info - Free Image Hosting
6 вересня, напередодні нашого професійного свята – Дня працівника лісу, на базі ДП «Хотинське лісове господарство» відбувся виїзний семінар за участю начальника Чернівецького обласного управління лісового господарства Віктора Сахнюка, головних спеціалістів ЧОУЛМГ, директорів лісогосподарських підприємств області, керівників виконавчої та представницької влади Хотинського району.
Основною метою заходу було ознайомлення з досвідом роботи підприємства у лісовідновленні та догляду за молодняками.
Учасники виїзного семінару побували в адмінбудівлі апарату управління, відвідали рекреаційні об’єкти Клішківецького, Рухотинського, Хотинського, Колінківецького лісництв та оглянули лісові дороги, утриманню та ремонту яких хотинські лісівники приділяють значну увагу.
У Клішківецькому лісництві ознайомилися з методом створення різновікових культур дуба звичайного різновікових насаджень.
Під час семінару в урочищі «Масанівська дача», на території Клішковецької ОТГ, відбулося відкриття рекреаційного пункту зі спортивними майданчиками для населення.
На базі цього лісництва багато років функціонує Полянське шкільне лісництво. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з учнями шкільного лісництва, які тісно співпрацюють з колективом ДП «Хотинський лісгосп». Учні шкільного лісництва, вивчаючи специфіку ведення лісового господарства, мають можливість детальніше ознайомитися з професією лісівника. Така співпраця прищеплює любов до лісу з дитинства.
У Колінківецькому лісництві учасники семінару оглянули діючий вольєр для розведення дикого кабана та нещодавно створену пасіку.
Директор Хотинського лісгоспу Іван Петрович Вілянський ознайомив учасників семінару з умовами роботи працівників Клішківецького цеху переробки, показав проведені заходи з благоустрою цеху, його ремонтів, у тому числі капітальних, виробничих та побутових приміщень. На території нижнього складу облаштовано нові підштабельні місця, які відповідають правилам охорони праці та техніці безпеки.
При підведенні підсумків семінару, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Анатолійович Сахнюк відмітив позитивні сторони роботу лісівників ДП «Хотинське лісове господарство».
Відзначено, що протягом багатьох років ведення лісового господарства на підприємстві залишається на високому рівні.

 

Прес-служба ДП «Хотинське ЛГ»