тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

07.09.2018

До Дня працівника лісу хотинські лісівники відновили та створили рекреаційні місця відпочинку для мешканців Хотинщини та численних туристів нашого краю

Piccy.info - Free Image Hosting
З ініціативи начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюка В.А., за підтримки директора ДП «Хотинське лісове господарство» Вілянського І.П. та лісничого Клішківецького лісництва Дарчука В.М., на території Клішківецької об’єднаної територіальної громади, в лісовому фонді Клішківецького лісництва (урочище «Масанівська дача») створено новий рекреаційний пункт із спортивними майданчиками для відвідувачів.
Також на території Рухотинської сільської ради відновлено та облаштовано місце відпочинку в лісових масивах Рухотинського лісництва урочище «Хотинська височина», ліс7ничий Бранашко Є.Г.
Колінківецьке лісництво теж підтримало звернення начальника ОУЛМГ і побудовало місце відпочинку для населення, на території Шилівецької сільської ради біля рекреаційного куточку під назвою «Дуб», лісничий Мельник В.І.
Лісова охорона Хотинського лісництва створила місце відпочинку для бажаючих відпочити біля контори лісництва, урочище «Затишок», лісничий Кучер В.М.
Адміністрація лісгоспу, усі лісівники звертається до населення з великим проханням бережно відноситись до нових місць відпочинку.
Заздалегідь вдячні усім, хто ставиться з повагою до чужої праці і залишає після себе чисті і неушкоджені рекреаційні куточки.

 

 

Головний лісничий

ДП «Хотинський лісгосп»

В.М. Чулей