тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

04.09.2018

Хотинські лісівники привітали учнів Полянського шкільного лісництва з Днем Знань

Piccy.info - Free Image Hosting
В День Знань відбулася зустріч лісівників ДП «Хотинське лісове господарство» з учнями Полянського шкільного лісництва. Це незвичний, особливий день, з якого починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Слово мав головний лісничий лісгоспу Віталій Михайлович Чулей, який привітав учнів зі святом та розповів про важливе значення лісу в житті людини, а також про важливість та престижність професії лісівника. «Вирощування лісу – надзвичайно важка праця. Її результати майже недосяжні віку тих, хто садить і плекає це зелене диво планети – український ліс. Ліси – охоронці нашого краю. Ми вирощуємо дуби, буки, інші дерева в лісі, а ліс вирощує нас, формує нашу свідомість, виховує любов до рідного краю.
Пріоритетними завданнями в лісогосподарській діяльності нашого підприємства є збереження лісових ресурсів та їх раціональне використання, створення нових лісових насаджень з метою доведення лісистості до оптимального рівня, підвищення продуктивності лісів із збереженням та посиленням їх корисних властивостей», - зазначив Віталій Михайлович.
Також до слова приєднався лісничий Клішківецького лісництва Володимир Миколайович Дарчук: «В цей складний час я хочу, щоб в кожному серці зберігалася любов до рідної природи, щоб ліси її буяли, птахи співали, а наші діти жили у спокої і злагоді.
Зі святом Вас дорогі учні, вчителі, батьки».

 

Прес-служба ДП «Хотинське ЛГ»