тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.08.2018

Віктор САХНЮК: «Усі працівники лісгоспів області мають соціальний захист і гарантії, передбачені трудовим законодавством»

Piccy.info - Free Image Hosting
«Робота кадрової служби є важливою для підприємств лісової галузі. Працівники цих служб мають бути помічниками директорів лісгоспів щодо підбору персоналу, ротації спеціалістів, надавати керівникам лісогосподарських підприємств пропозиції стосовно переміщення працівників у відповідності до якості виконання ними посадових обов’язків і виробничих завдань, дбати про професійне зростання працівників, планувати потребу у молодих спеціалістах», - наголосив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк на виїзному семінарі з працівниками, відповідальними за роботу з кадрами на лісогосподарських підприємствах області.
Віктор Анатолійович наголосив також на важливому аспекті управління персоналом – здійсненні об’єктивного добору кадрів, формуванні належного кадрового потенціалу шляхом оцінки професійних якостей претендентів, визначення придатності кожного з них до виконання посадових обов’язків.
Семінар відбувся на базі ДП «Сокирянське ЛГ», директор якого Василь Гонча також взяв участь у заході. На семінарі були розглянуті актуальні питання діяльності кадрових служб. Про зміни у законодавстві про працю, недопущення помилок у роботі кадровиків учасникам семінару докладно розказала Валентина Панчишина, заступник начальника відділу Управління Держпраці у Чернівецькій області.
Заступник керівника Кельменецької місцевої прокуратури Юрій Гінгуляк зупинився на запобіганні та протидії корупції в державному секторі економіки, про відповідальність за вчинення корупційних діянь та порядок розгляду пов’язаного з корупцією правопорушення.
Співробітники Сокирянського районного військкомату Олександр Гладкий та Сергій Козар свої виступи присвятили порядку ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних, особливостям оформлення документів при їх бронюванні.
Завідувач сектору управління персоналом Чернівецького ОУЛМГ Оксана Столяр розповіла про організацію роботи з кадрами та її стан на лісогосподарських підприємствах області.
«Загалом у лісовому господарстві Буковини створено майже 3 тисяч робочих місць. Усі працівники мають соціальний захист і гарантії, передбачені трудовим законодавством, галузевою угодою та колективними договорами. Наше завдання також – забезпечити ефективну зайнятість кожному члену трудових колективів наших підприємств для продуктивної праці і успішного виконання лісівничих, економічних, виробничих планів лісгоспів», – підсумував семінар начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ