тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

14.08.2018

Мисливське господарство «Зубровиця» Сторожинецького лісгоспу – найкраще в області з охорони державного мисливського фонду

Piccy.info - Free Image Hosting
Працівники мисливського господарства «Зубровиця» (керівник Сергій Іванович Чистов), яке є структурним підрозділом ДП «Сторожинецьке ЛГ», разом з працівниками лісової охорони лісництв у першому півріччі цього року серед усіх 22 користувачів мисливських угідь області показали найкращий результат у боротьбі з браконьєрством та порушенням законів держави про мисливство та полювання.
Станом на перше серпня 2018 року ними складено 12 адміністративних протоколів (загальна кількість протоколів по області – 28) про порушення правил полювання за ст. 85 КУпАП.
З них 11 протоколів стосуються ч.1 названої статті, за якими притягнуто до адміністративної відповідальності 11 осіб. На них накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів на суму 10 тис 625 грн. Усі штрафи сплачені добровільно.
Ще один протокол складено за ч.2 ст. 85 КУпАП (повторне порушення правил полювання, незаконні дії мисливця, що призвели до знищення чи поранення тварин).
Цього року Сторожинецький районний суд притягнув до адмінвідповідальності порушника за протоколом, складеним торік Сергієм Чистовим, на якого також покладено обов’язки районного мисливствознавця.
Судовим рішенням порушника оштрафовано на 1020 грн за незаконне добування косулі. Прокуратура району вживає заходів щодо стягнення з нього, у відповідності до закону, ще й збитків на 32 тис грн за знищення тварини на користь Сторожинецької районної організації УТМР, в мисливських угіддях якої здійснено незаконне полювання.
У квітні цього року (ми вже розповідали про цей випадок) рейдова група Сторожинецького лісгоспу затримала мешканця села Банилів-Підгірний, який незаконно добув самку оленя благородного на території природно-заповідного фонду, а саме – у зоологічному заказнику «Зубровиця», розташованому на території лісфонду ДП «Сторожинецьке ЛГ».
Матеріали про скоєне браконьєрство були направлені до Сторожинецького відділу поліції. За ними Сторожинецький районний суд притягнув правопорушника до кримінальної відповідальності за ст. 248 Кримінального Кодексу України та наклав на нього штраф у розмірі 3,4 тис грн. Окрім того цим правопорушенням завдано збитків ДП «Сторожинецький лісгосп» у розмірі 60 тис грн. Їхнім стягненням займається зараз районна прокуратура.
Високий рівень результативної роботи спеціалістів мисливського господарства ДП «Сторожинецьке ЛГ» був відмічений учасниками нещодавньої наради у Чернівецькому ОУЛМГ, присвяченій питанням ведення в області мисливського господарства, яка відбулася за участю, зокрема, усіх користувачів мисливських угідь області.
«Державне підприємство «Сторожинецьке ЛГ» приділяє велику увагу охороні мисливських угідь, наданих нам у користування. Єгерська служба і лісова охорона лісгоспу має для цього усі необхідні засоби і ресурси. А головне – працівники лісгоспу, зокрема його мисливського господарства «Зубровиця», віддані своїй справі і своєму обов’язку», – наголошує Сергій Іванович Чистов.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ