тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

19.07.2018

Пройшли позапланове навчання з охорони праці

Piccy.info - Free Image Hosting
На виконання наказу Держлісагентства від 03.05.2018 № 334 « Про стан охорони праці на підприємствах галузі» в спеціалізованому навчальному закладі Укрцентркадриліс /м.Боярка/ з 9 по 14 липня 2018 року представники нашого підприємства – директор Руслан Максимчук, головний інженер Василь Швейко та провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук – пройшли позапланове навчання з охорони праці та пожежної безпеки. Проводилось воно з метою зниження рівня виробничого травматизму в галузі, оскільки тільки в 1 кварталі поточного року на лісогосподарських підприємствах України трапились 4 смертельні випадки. Основними причинами їх є: особиста необережність, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення правил безпеки праці.
Укрцентркадриліс – центральний галузевий заклад, який проводить навчання з охорони праці, а також перепідготовку та підвищення кваліфікації директорів лісогосподарських підприємств, головних інженерів, інженерів з ОП, головних лісничих, мисливствознавців, начальників структурних підрозділів, голів профспілкових комітетів, зокрема щодо управління та нагляду за ОП, розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві.
Слухачам було прочитано цикл лекцій з використанням відеотехніки у відповідності до навчально – тематичного плану позапланового навчання з ОП та пожежної безпеки. Наші працівники, почерпнувши чимало нового і повчального, успішно склали відповідні іспити на знання законодавчих та нормативно - правових актів з охорони праці, пожежної безпеки, санітарного та гігієнічного забезпечення, надання першої домедичної допомоги потерпілим та дій у надзвичайних ситуаціях на виробництві.
- Такі навчання є корисними і необхідними , - зазначає директор Берегометського ДЛМГ Руслан Максимчук,- адже ми завжди повинні пам’ятати, що лише повноцінне і вичерпне виконання чинного законодавства з охорони праці, постійний контроль за цим відповідальних осіб, а також обережність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, допоможуть успішно виконувати поставлені завдання та щасливо повертатися до рідного дому.
Приємно зазначити, що серед викладачів центрального галузевого навчального центру є і наш провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук, який проводить лекційні заняття з питань охорони праці при роботах з підвищеною небезпекою на нижніх складах, лісосіках та в деревообробних цехах.

 

Прес-служба БДЛМГ.