тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

05.07.2018

На допомогу лісівникам – нові автомобілі

Piccy.info - Free Image Hosting
На вимогу працівників Берегометського державного лісомисливського господарства одним з пунктів колективного договору є забезпечення перевезення працюючих автотраспортом підприємства до місця їх роботи.
З ініціативи директора лісогосподарського підприємства Руслана Максимчука і за підтримки начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка наші лісівники днями отримали 2 новенькі сучасні автомобілі УАЗ – 390945. Вартість кожного склала 432 тис. грн. Ці автомобілі направили у колективи Берегометського та Чемернарського лісництв. З приємністю отримували ключі від автотранспорту водії Василь Марочко та Роман Статкевич.
Вручаючи їх, директор Руслан Максимчук побажав водіям щасливої та безпечної роботи, берегти техніку, сумлінно виконувати свої обов’язки. А також сказав, що заплановано придбання ще 2 таких автомобілів.
Лісничий Берегометського лісництва Юрій Гавриляк задоволений таким подарунком та вважає, що відтепер покращаться умови перевезення робітників, а нова техніка довго служитиме лісівникам.

 

Прес-служба Берегометського ДЛМГ.