тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

05.07.2018

Берегометські лісівники долали наслідки стихії

Piccy.info - Free Image Hosting
В кінці червня на території Чернівецької області пройшли грозові дощі, які викликали підйом рівня води у р. Сірет, а також в гірських потоках. Не оминула стихія і наші лісові угіддя. Аби не призупинити доступ до них та не паралізувати роботу підприємства, керівництво Берегометського державного лісомисливського господарства мобілізувало усі наявні сили і засоби, щоб у найкоротші строки відновити дорожню мережу. Завдяки чіткій організації робіт та старанням лісової охорони, лісорубів, дорожньої служби, водіїв в найкоротший строк було подолано наслідки стихії.
До прикладу, у Лопушнянському лісництві було перекрито доступ до кв.26 в урочищі Глигул, де повінь забрала водоперепустку. Усі вихідні долали наслідки стихії працівники лісової охорони. При допомозі дорожньої техніки, а саме екскаваторів, на яких працюють Михайло Граб та Микола Граб, було не тільки врятовано міст, а й надано допомогу місцевим жителям у приборканні стихії.
У Чемернарському лісництві також вийшов з ладу міст та розмило переїзд в ур. Зубринець, крім того лісовій охороні довелось розчищати місця двох гірських зсувів.
Наробила стихія біди в Мигівському лісництві, де в ур. Майдан забрала вода перепустку та 2 мости, та Берегометському – в ур. Арджів та Лекече сильно підмило лісову дорогу.
Чималий обсяг робіт було проведено у Долішньо-Шепітському лісництві, де в ур. Звараж вимило дорогу і переїзд, а в ур. Косташево знесло понтонний міст. Тут на допомогу прийшли водії лісовозних автомашин, зокрема ставно потрудився один з кращих наших працівників Володимир Калинич.
В Гірсько-Кутському лісництві в ур. Ритна та Чемірна грозові дощі сильно вимили дорогу та пошкодили дорожнє полотно, тому і тут робітникам довелось добре потрудитись.
За словами головного інженера підприємства Василя Швейка, всього в подоланні наслідків негоди було задіяно близько 50 працівників лісової охорони та 20 одиниць автотранспорту ремонтної транспортної дільниці та дорожньо-ремонтно-будівельної дільниці.
Спільними зусиллями колективу було відновлено пошкоджені об’єкти. Зараз виробничий процес триває у звичному режимі.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ