тел/факс (0372) 54-07-55


ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


НОВИНИ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

27.06.2018

Начальник Чернівецького ОУЛМГ Віктор Сахнюк бере участь у виїзному розширеному засіданні колегії Держлісагентства

Piccy.info - Free Image Hosting
Колегія розпочала роботу вчора, 26 червня, на базі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Проводить її заступник голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.
«Ознайомилися з досвідом вінницьких колег щодо збагачення породного складу лісів, підвищення їх продуктивності та біологічної стійкості, – розповідає Віктор Сахнюк. – Вінницькі лісівники активно впроваджують власні, науково обґрунтовані технології створення лісових культур. Особливо корисним було побачити нові ефективні методи вирощування дубових дібров через висаджування у лісфонді сіянців із закритою кореневою системою, що, зокрема, дозволяє розширити терміни лісокультурної кампанії. Ми можемо запровадити ці методи і у наших рівнинних лісгоспах на Буковині».
Про сучасний стан лісовідновлення та формування високопродуктивних лісових насаджень у дібровах Вінниччини на пленарній частині колегії розповів Анатолій Бондар, начальник Вінницького ОУЛМГ. А потім учасники колегії власноруч висаджували молоді дуби, на практиці опановуючи нові методи вінничан. Вони також знайомилися з теплично-парниковим господарством ДП «Вінницький лісгосп».
Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар зазначив, що вінницькі лісівники високопрофесійно займаються лісорозсадницькою справою, вирощують якісний садивний матеріал. Тому і мають можливість створювати високопродуктивні насадження дуба звичайного.
Відзначено також еколого-просвітницьку роботу лісівників Вінниччини на базі лісівничо-екологічного просвітницького центру «Лісопарк», який є спільним проектом міської ради Вінниці і лісівників.
На колегії також обговорені питання санітарного стану лісів та масового всихання дерев через засилля шкідників.

 

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ